Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 219301_DM
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% ГЛАЗУРА 70% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219975_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220784_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220297_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220019_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220786_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220484_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221241_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221240_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220485_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220794_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219368_DM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222084_BM
790 МКД
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1