Барај
%
×
Geox - step out in style
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 219391_BM
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 15% ЦИРКОНИУМ 20% МЕСИНГ 30% ЦИНК 35% ГЛАЗУРА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216698_DM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219301_DM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218517_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220436_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217453_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217423_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 2129740HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216749_DM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217425_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217448_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218931_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219281_DM
490 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1