Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 219170_BM
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ЦИНК 20% ЦИРКОНИУМ 60% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 210303_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219472_HM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220771_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220737_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220613_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215391_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220731_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220327_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220741_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220740_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 202304_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218624_BM
490 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1