Барај
%
×
Geox - step out in style
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 219408_TQ
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% СТАКЛО 5% ЖЕЛЕЗО 5% ЦИРКОНИУМ 60% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218902_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220381_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 211413_OX
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218864_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220385_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220383_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220397_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220433_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220395_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220438_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220424_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220380_BL
990 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1