Барај
%
×
Geox - step out in style
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 219767_IV
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ГЛАЗУРА 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217692_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221011_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220426_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219765_IV
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217685_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217671_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216254_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216331_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215916_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216242_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215908_IV
490 МКД