Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 218952_BL
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ЖЕЛЕЗО 60% КАМЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218902_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220381_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 211413_OX
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218864_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220385_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220383_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220397_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220433_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220395_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220438_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220424_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220380_BL
990 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1