Барај
%
×
Live in LEVIS
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 218903_BL
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% СМОЛА 70% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220721_LB
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220776_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218892_LB
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218867_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218905_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218902_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220381_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 211413_OX
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218864_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220385_TQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220383_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220397_BL
990 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1