Барај
%
×
Geox - step out in style
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 215916_IV
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% МЕСИНГ 30% ГЛАЗУРА 60% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217692_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221011_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220426_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219765_IV
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217685_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217671_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216254_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216331_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216242_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215908_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215921_IV
490 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1