Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 215891_IV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ГЛАЗУРА 90% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221030_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221027_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217690_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215911_IV
590 МКД