Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 216314_IV
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% ГЛАЗУРА 30% ЖЕЛЕЗО 40% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221030_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221027_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217690_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215911_IV
590 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1