Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 217956_BK
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 15% ПОЛИАМИД 25% ВИСКОЗА 60% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 217168_BK
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 197439_BK
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 170720_BK
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст
2
1