Барај
%
×
Okaidi new collection
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
DAN JOHN

МАРАМА

Шифра на артикл: DJ001858
Isbn: XUNY04-8038-EASGRIGIO
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% БАМБУС 30% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001226
690 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001225
690 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001163
690 МКД