Барај
%
×
Okaidi new collection
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
PARFOIS

МАРАМА

Шифра на артикл: 216106_EC
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1