Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
DAN JOHN

МАРАМА

Шифра на артикл: DJ000862
Isbn: I22X05-3524-EASTORTORA
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 86% Полиестер, 9% Памук, 5% Волна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000920
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000901
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000900
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000899
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000884
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ000882
1.590 МКД