Барај
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
BOSS

МАНЖЕТНИ

Шифра на артикл: 50515408-260
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНЖЕТНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515410-001
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50510408-410
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515457-040
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515404-040
9.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1