Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
GUESS

МАНТИЛ

Шифра на артикл: GW4GL00 WFYW2 G9D5
0 МКД
11.090 МКД
7.763 МКД
Заштеда: 3.327 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

0 МКД
11.090 МКД
7.763 МКД
Заштеда: 3.327 МКД
Извести ме за попуст
2
1