Барај
%
×
Okaidi new collection
МАИЦА
CALVIN KLEIN JEANS

МАИЦА

Шифра на артикл: CKJ30J324671-TF6
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ LSTS400VOG W588
2.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ LSSP400VOG W588
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67036317-81
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDM1011245A-9VS
1.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GM2YI72 I3Z14 A61D
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-81
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDM0DM18572-TIC
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ RM3070A {22696G}051
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ30J323482-TF6
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SS175586-6857
2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GM4RI11 I3Z14 G6J1
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1