Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J30J321776-YAF
3.190 МКД
3.190 МКД
2.233 МКД
Заштеда: 957 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010292
2.513 МКД
Заштеда -30%
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50477618-100
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50476399-100
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50479247-131
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50476991-100
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM14994-YBR
2.863 МКД
Заштеда -30%
4.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DM0DM15000-YBR
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A065370EFAN-141
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A068350CATM-141
2.933 МКД
Заштеда -30%
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A067990CATM-141
2.933 МКД
Заштеда -30%
4.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010190
2.513 МКД
Заштеда -30%
3.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL010153
3.003 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL