Барај
%
×
Forever denim with replay
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
КУФЕР
GUESS

КУФЕР

Шифра на артикл: GTWH838 99830 BRO
Isbn: TWH83899830-BRO
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КУФЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 92% ПОЛИПРОПИЛЕН 8% ПОЛИКАРБОНАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWH746 29830 SPT
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWB931 59880 LOU
11.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWB931 59830 LOU
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWH838 99880 BRO
11.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWB868 89880 CLO
11.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWB868 89830 CLO
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КУФЕРИ GTWH746 29830 BLA
9.890 МКД
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1