Барај
%
×
Okaidi new collection
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 4637951-67
690 МКД
690 МКД
414 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали HIPSTER BRIEF
Состав 47% ПАМУК 34% ВИСКОЗА 13% ПОЛИАМИД 6% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0877635-67
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217552-65
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217561-65
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4637952-67
594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217546-63
474 МКД
Заштеда -40%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4217548-63
474 МКД
Заштеда -40%
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
690 МКД
690 МКД
414 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
2
1