Барај
%
×
Forever denim with replay
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 0876789-60
490 МКД
245 МКД
245 МКД
Заштеда: 245 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали THONG
Состав 92% ПОЛИАМИД 8% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0877626-60
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 3П THUW0UW05009-0V2
3.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0877613-60
490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL