Барај
%
×
Forever denim with replay
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 0876803-60

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали BRASILIEN WIDE BRIEF
Состав 82% ПОЛИАМИД 18% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди