Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КАРГО ПАНТАЛОНИ
CALVIN KLEIN JEANS

КАРГО ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: CKJ30J324683-BEH
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРГО ПАНТАЛОНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1