Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SPRINGFIELD

КАПУТ

Шифра на артикл: 0494205-59
7.490 МКД
4.494 МКД
4.045 МКД
Заштеда: 3.445 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
7.490 МКД
4.494 МКД
4.045 МКД
Заштеда: 3.445 МКД
Извести ме за попуст
2
1