Барај
%
×
Live in LEVIS
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 0126490-25

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ TA2Q52 A58
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ TA1E9M CL6
2.290 МКД