Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: SDY9011004A-7RN
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% АКРИЛ