Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GAM9043 POL01 GRY
Isbn: AM9043POL01-GRY
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 45% АКРИЛ 37% ПОЛИАМИД 14% ПОЛИЕСТЕР 4% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ001582
1.199 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0126482-46
554 МКД
Заштеда -44%
693 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0126484-41
722 МКД
Заштеда -44%
903 МКД
1.290 МКД