Барај
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014114
Isbn: AM9039WOL01-OFF
2.190 МКД
2.190 МКД
1.533 МКД
Заштеда: 657 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 30% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476454-131
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477699-100
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД