Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
TIMBERLAND

КАПА

Шифра на артикл: A2P5S-CY5
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% Полиестер, 1% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ001000
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ000980
990 МКД