Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013488
Isbn: AM8917POL01-BLU
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК..

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ001629
1.199 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0126482-14
554 МКД
Заштеда -44%
693 МКД
990 МКД