Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
GUESS

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: GSS014040
Isbn: V2BB02MC049-P52B
4.690 МКД
2.814 МКД
2.533 МКД
Заштеда: 2.157 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 76%Полиестер 24% Еластин

Trenutno nema komentara
4.690 МКД
2.814 МКД
2.533 МКД
Заштеда: 2.157 МКД
Извести ме за попуст
2
1