Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 3544564-03
Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 88% ПОЛИАМИД 12% ЕЛАСТАН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4027751-96
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 3547632-03
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 3546693-03
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
85
90
95