Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 5691496-41
1.490 МКД
745 МКД
596 МКД
Заштеда: 894 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • 75
    90
  • 80
    95
  • 85
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН
Детали TRIANGULAR PADDED

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4657712-45
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
95
100
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5057030-44
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5057046-44
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5691540-47
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
90
95
100