Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 5691501-01
Провери достапност
  • 75
    90
  • 80
    95
  • 85
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТАН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667837-01
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667834-01
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667812-01
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7917263-01
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5691520-01
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 3546697-01
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 8430001-01
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
85
90
95
100