Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 3544532-01
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 84% Полиамид 16% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
2
1