Барај
%
×
Forever denim with replay
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 5057038-96
1.590 МКД
1.590 МКД
1.113 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали PUSH UP
Состав 48% ПАМУК 37% ВИСКОЗА 9% ПОЛИАМИД 6% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

1.590 МКД
1.590 МКД
1.113 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
2
1