Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LV04511-5801
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36_032
  36_032
 • 34_032
  34_032
 • 33_032
  33_032
 • 30_030
  30_030
 • 31_030
  31_030
 • 33_030
  33_030
 • 33_034
  33_034
 • 34_030
  34_030
 • 34_034
  34_034
 • 36_030
  36_030
 • 36_034
  36_034
 • 32_032
  32_032
 • 32_030
  32_030
 • 31_032
  31_032
 • 30_032
  30_032
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 56% ПАМУК 42% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 0397817-28
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 0397811-21
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1