Барај
%
×
Okaidi new collection
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
PARFOIS

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: 218059_EC
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 42% ЈУТА 50% ПАМУК 8% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 2% ПОЛИУРЕТАН 30% ЛЕН 60% ПАМУК 8% ПОЛИЕСТЕР / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RGWF22 {C0083S}061
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1