Барај
%
×
Okaidi new collection
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
CALVIN KLEIN JEANS

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: CKYW0YW01378-BEH
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RGWF22 {C0082T}003
4.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ GFLGJOD LEA14 BLACK
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ CKYW0YW01437-BEH
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RGWF22 {C0083S}003
4.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RGWF22 {C0024S}003
3.690 МКД
Големина
35
36
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RGWF22 {C0026S}003
3.690 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1