Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
CALVIN KLEIN JEANS

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: CKKW0KW02407-TOZ
0 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 85% ПОЛИАМИД 15% ЕЛАСТИН

0 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1