Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
TOMMY JEANS

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: THUW0UW05094-C1G
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ПОЛИАМИД 17% ЕЛАСТИН


0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1