Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: LV38479-0300
0 МКД
4.690 МКД
3.752 МКД
Заштеда: 938 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50511873 966
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0097359-62
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ20 KC2B1 P7MP
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
4.690 МКД
3.752 МКД
Заштеда: 938 МКД
Извести ме за попуст
2
1