Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011455A-00Q
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 54% ПАМУК 46% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 220598_AN
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 213704_AN
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L