Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
BOSS

ЧОРАПИ 5П

Шифра на артикл: 50493197-100
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 39-42
    39-42
  • 40-46
    40-46
  • 43-46
    43-46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 5П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 68% ПАМУК 30% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1