Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
ЧОРАПИ 5П
BOSS

ЧОРАПИ 5П

Шифра на артикл: 50493197-001
Провери достапност
  • 39-42
    39-42
  • 40-46
    40-46
  • 43-46
    43-46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 5П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 68% ПАМУК 30% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН