Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 0657147-14

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% ПАМУК 22% ПОЛИЕСТЕР 8% ПОЛИАМИД 1% ЕЛАСТИН

Слични производи