Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: TA2PUZ 001
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% ПОЛИЕСТЕР 22% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН 1% ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000692-99
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П TA1EVG 001
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П TA2PTZ 001
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
2
1