Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
BOSS

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: HB50501906 001
Провери достапност
  • 40-46
    40-46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% ПАМУК 23% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000692-99
690 МКД
Големина
42
45