Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: A1F8C-001
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 35-38
    M
  • 39-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% ПАМУК, 18% ПОЛИЕСТЕР, 1% ЕЛАСТИН, 1% ВЛАКНА

Trenutno nema komentara

Слични производи