Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544493-11
290 МКД
145 МКД
145 МКД
Заштеда: 145 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 54% ПАМУК 24% ПОЛИАМИД 20% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
290 МКД
145 МКД
145 МКД
Заштеда: 145 МКД
Извести ме за попуст
2
1